Hakkımızda

Sizlere her zaman en iyisini sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız...


Firmamız 2006 yılından itibaren yapı sektörü içinde faaliyet göstermektedir. ASD ÇELİK YAPI MÜHENDİSLİK; çelik konstrüksiyon, çelik çatı, çatı ve cephe kaplama, inşaat taahhüt alanlarında tecrübeli yönetici ve şantiye kadrosu ile inşaat sektöründe söz sahibi olmayı benimsemiş kurumsal bir firmadır.

 


Misyonumuz

Firma olarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, değişime ve gelişime açık olup, alanında en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesliyiz. Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmanın, en önemlisi sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak isteriz. ASD ÇELİK YAPI MÜHENDİSLİK, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün ya da hizmetin teslimatına kadar geçen süreç içerisinde sağlanan tüm hizmet ve ürünlerin en doğru, eksiksiz ve en iyisini müşteriye sunmayı hedefler

Vizyonumuz

Yapı sektöründe çetin rekabet koşulları, bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Asd Yapı olarak, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte ve bu bağlamda dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımlarla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.  


"Kalitede Süreklilik", "Karşılıklı Güven", "Dürüstlük" ve "Uygun Fiyat" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.